הרוגע הנפשי בטיפולי וואטסו

וואטסו, הוא למעשה טיפול שיאצו במים, הוא פרץ לעולמנו לפני כ 30 שנה, ומאז נמצא בכל מקום המציע טיפולי שיקום, מרפאות, ספא, ואפילו ניתן במסגרת טיפולים משלימים של קופות החולים. טיפול וואטסו נשען על 4 עקרונות מרכזיים: אחיזת המטפל, השינויים בנשימה, שחווה המטופל, התנועה הייחודית וטמפרטורת המים.
כיצד עקרונות אלו משפיעים לחיוב על איכות החיים של המטופל? ואילו תמורות נפשיות ניתן לחוות לאחר טיפול וואטסו?

Read more »

טיפול יופי לעיניים

הפנים הם מהאיברים החשובים והמשמעותיים בגוף ויש להן תפקיד חשוב גם בנושא האסתטיקה והיופי. Read more »

מתנה לראש השנה מקורית ויפה

לקראת תחילתה של שנה חדשה מגיע הזמן לחשוב על מתנה מתאימה. דווקא לאור השפע הרב של האפשרויות השונות לא קל למצוא את הדרך להפתיע באופן מקורי, יפה ומיוחד. Read more »

קורס מורים ליוגה

יוגה זו שיטת אימון גופני ורוחני אשר כוונתה לאחד בין התודעה לבין הנשמה באמצעות תנועות שונות המבוססות על התרבות ההינדית. ליוגה יש מספר שיטות המורכבות מסדרת תנועות הכוללות תרגילי נשימה והפעלת האיברים הפנימיים במטרה להזרים חמצן לגוף. קורס מורים ליוגה הוא קורס המקנה הן מקצוע לחיים והן דרך חיים לעתיד טוב, רגוע ומלא בשלווה. במהלך הקורס התלמידים לומדים לא רק על תנועות, אלא על תזונה, נשימה, אנטומיה, פילוסופיה וכן עוד אלמנטים רבים מתחום הרפואה האלטרנטיבית. במהלך קורס מורים ליוגה התלמידים לומדים גם כיצד להכיר את עצמם, מתכנסים פנימה ומגלים את עולמם הפנימי והרחב. Read more »

שמירה על אורח חיים בריא

כבר מספר שנים שאנו משתדלים לחיות חיים בריאים. חלקנו משתדלים לאכול מזון אורגני ומזון בריאותי, חלק אחר מאיתנו מקפיד לעשות ספורט על בסיס קבוע וחלק נוסף מעדיף לעשות זאת באמצעות טיפולי טיפוח שונים אותם הוא מעניק לעור. Read more »

יוגה כאימון

אנו חיים בעידן של שפע, אני בטוח שכל אחד ואחת מרגישים את זה…אך בעידן של שפע ניצבת בפנינו בחירה יום יומית – מה כדאי לי, מה מתאים?

אין לי תשובה לזה וגם אני מאמין שכל אדם מתאים לו משהו אחר וגם אותו אדם בתקופות שונות לא ימשך לאותם הדברים.

Read more »

שמן זית בריא לעור הגוף

שמן זית הפך למצרך חיוני בכל מטבח בישראל וברחבי העולם,אך להבדיל מיתרונותיו הרבים במהלך הבישול והתיבול, בריא שמן הזית גם לעור הגוף והוא מכיל סגולות ריפויי רבות.

רבים נחשפו כבר בעבר ליתרונות שמן הזית, אך מי מבינכם שטרם הספיק להכיר את יתרונותיו הרבים של שמן הזית, זה הזמן להיחשף אליהם ולהשתמש בשמן הזית הלכה למעשה. היסטוריונים סבורים כי בשמן הזית לבריאות העור התחילו להשתמש כבר לפני 6000 שנה ויותר וזאת בכדי לטפל בפצעים פתוחים על גבי העור, טיפול נקודתי בעקיצות חרקים ויתושים ואף לשם חיסול כאבי בטן וראש גם יחד.
Read more »

מלונות ים המלח לגיל הזהב – מה יש להם להציע?

גיל הזהב הוא הגיל שבו מתחילים לחיות, כך תספר לך כל אישה שמגיעה לגיל 60. הילדים גדולים, התנודות ההורמונליות נשכחו מאחור, המצב הכלכלי מתייצב יחסית והנה יש זמן להגשים את כל החלומות, לטפל בעצמך, לשכוח מהצרות ולנפוש בשלל מקומות. Read more »

לסיים את הטיול בנסיעה לספא

בתקופה המודרנית בה אנו חיים, הספא כבר אינו טיפול שמוגבל רק למסאז' או לטיפול תרפויטי וגם לא רק לאנשים עשירים ומפורסמים. היום הספא מציע מגוון של טיפולים ולמעשה יש סוגי ספא שונים שמיועדים לטיפולים ספציפיים. Read more »

יום כיף בלתי נשכח במגרש גולף

החברה שלכם החליטה כי היא מעוניינת להזמין את עובדי החברה ליום כיף בלתי נשכח אשר יערב משחקים קבוצתיים מאתגרים באחד ממגרשי הגולף הירוקים בארץ, אנו נשמח לספר לכם כיצד עושים זאת. Read more »