קורס מורים ליוגה

יוגה זו שיטת אימון גופני ורוחני אשר כוונתה לאחד בין התודעה לבין הנשמה באמצעות תנועות שונות המבוססות על התרבות ההינדית. ליוגה יש מספר שיטות המורכבות מסדרת תנועות הכוללות תרגילי נשימה והפעלת האיברים הפנימיים במטרה להזרים חמצן לגוף. קורס מורים ליוגה הוא קורס המקנה הן מקצוע לחיים והן דרך חיים לעתיד טוב, רגוע ומלא בשלווה. במהלך הקורס התלמידים לומדים לא רק על תנועות, אלא על תזונה, נשימה, אנטומיה, פילוסופיה וכן עוד אלמנטים רבים מתחום הרפואה האלטרנטיבית. במהלך קורס מורים ליוגה התלמידים לומדים גם כיצד להכיר את עצמם, מתכנסים פנימה ומגלים את עולמם הפנימי והרחב.

מה מטרת הקורס?

מטרת קורס מורים ליוגה היא להכשיר את המורים לעתיד באמצעות לימודים על תורת היוגה, התעמקות בעקרונות המנחים וכן למידה של טכניקות מדויקות המתאימות לתורת היוגה. לכל קורס יש מתכונת שונה, כאשר במהלך הלימודים התלמידים יכולים ללמוד קורסים נוספים המתאימים לשילוב וליישומם בשוק העבודה. במהלך קורס מורים ליוגה יילמדו נושאים כגון פילוסופיה של היוגה, אנטומיה, יציבה נכונה, תנועה, נשימה, תזונה, מתודולוגיה ועוד. את הקורס מעבירים מורים וותיקים המתמחים ביוגה ועוסקים בתחום במשך שנים בארץ ובחו"ל. ההסמכה המקצועית שלהם מאפשרת להם להעביר ידע רב אל התלמידים ולהעמיק בנושא מבחינה תאורטית ולא רק מבחינת יישום התנועות בפועל.

השתלבות בשוק העבודה

בדרך כלל האנשים הפונים אל קורס מורים ליוגה מגיעים מרחבי הארץ, בעלי מקצועות שונים המעוניינים לפתח את תחום היוגה, אם עבור ידע אישי או אם עבור התמקצעות למטרת עבודה בעולם זה. לאחר הקורס הבוגרים יכולים לנתב את עצמם לכיוונים שונים בתחום זה, להרחיב את הידע ולהמשיך לעשות השתלמויות שונות שיאפשרו להם להיות יותר מקצועיים. יוגה זהו תחום שהתפתח מאוד עם השנים ועם המודעות של האוכלוסייה הישראלית לבריאות, נראה כי הם מעדיפים לעשות כמה שיותר פעילות גופנית ולעבוד הן על הנשימות והן על התנוחות שיעניקו להם יציבות. שוק העבודה התרחב וכיום ניתן להשתלב בחדרי הכושר השונים, בספא ואפילו בתור מדריך אישי בסטודיו פרטי.

 

Comments are closed.