מתנה לראש השנה מקורית ויפה

לקראת תחילתה של שנה חדשה מגיע הזמן לחשוב על מתנה מתאימה. דווקא לאור השפע הרב של האפשרויות השונות לא קל למצוא את הדרך להפתיע באופן מקורי, יפה ומיוחד.לאחר שסקרנו מגוון רחב של אפשרויות, ובהם אופציות שמתאימות למבוגרים ולילדים, לעובדים ולחברים, לבני זוג ולבני משפחה, מצאנו מתנה מעניינת שלא הפכה לנדושה. מתנה זו, שניתן למצוא בהרכבים שונים ולכל טעם הופכת את רעיון זר הפרחים הוותיק למשהו אחר, מתוק וטעים. אנו מדברים על זר מתוק, כמובן, ומסתבר שבתחום זה – האפשרויות רבות מאוד.

מתוק לילדים

התחום של זרים מתוקים השתכלל עם השנים וכיום הוא כולל מגוון רחב של אפשרויות, לצעירים ולמבוגרים. האפשרות שבה בחרנו להתחיל בה היא זרים בעיצוב המותאם במיוחד לילדים. כאן, ניתן למצוא שלל עיצובים, לגילאים שונים החל בפעוטות דרך מתבגרים ועד למבוגרים צעירים.

חלק מהזרים יכולים להתאים גם בצורה של "שיפודים מתוקים" כאשר סוגים שונים של מיני מתיקה, ממתקי גומי בצבעים מרהיבים ומתוקים אחרים מוגשים על גבי שיפודים ועטופים עטיפה צבעונית. ישנם מקרים שניתן לשלב ממתקים גם באריזות מתוחכמות, בשילוב עם דובון נחמד או סרטים צבעוניים.

מתוק לבני הזוג

האפשרות של הזרים המתוקים כתחליף לזר הפרחים הרגיל והמוכר כאילו נולדה לטובת האוהבים – צעירים ומבוגרים גם יחד. כאשר רוצים להפתיע את בן או את בת הזוג לקראת ראש השנה, וכאשר רוצים לומר להם במתיקות עד כמה הם יקרים ואהובים, כל מה שצריך זה לבחור את הצורה, המגוון, הגודל והמראה.

ישנם זרים בעלי מראה רומנטי במיוחד, בעיצובי לבבות, אחרים יהיו סולידיים ומיושבים יותר ויש כאלה שהינם גדולים ומגוונים כל כך שניתן יהיה ליהנות מהם גם הרבה אחרי תקופת החגים הבאה עלינו לטובה.

מתוק עם תוספות

לפני סיום נספר שזרים מתוקים הם דרך להפתיע בראש השנה, שניתן לשלב אותה עם מגוון רחב של השלמות ותוספות. בין היתר ניתן להוסיף:

• פרחים – אמתיים וריחניים או מלאכותיים ועמידים.

• צנצנת של דבש מתוק – שאין כמוה לקראת ראש השנה.

• בקבוק יין – להרמת כוסית בחג או לאחריו.

 

Comments are closed.