לסיים את הטיול בנסיעה לספא

בתקופה המודרנית בה אנו חיים, הספא כבר אינו טיפול שמוגבל רק למסאז' או לטיפול תרפויטי וגם לא רק לאנשים עשירים ומפורסמים. היום הספא מציע מגוון של טיפולים ולמעשה יש סוגי ספא שונים שמיועדים לטיפולים ספציפיים.

למשל, יש אתרי ספא שמציעים טיפול ארומתרפי, והם מומחים בשימוש בתערובות ייחודיות של כימיקלים ואלמנטים טבעיים ליצירת ריחות שמיועדים להשפיע על מצב הרוח ותחושת הרווחה של המטופל.

בימינו, כאשר אנשים עובדים קשה מאד, רבים בוחרים מדי פעם לבקר בספא, להתרענן, להירגע להתפנק, ללמוד מה זה בכלל רייקי? בקיצור, לאסוף כוחות להמשך השבוע. אנשים שנמצאים רוב היום תחת לחץ, יכולים להרגיש לאחר הביקור בספא, כאילו שנולדו מחדש. מחקרים מלמדים כי מתח נפשי יכול לגרום לשיבושים בדפוסי השינה, לשינויים במצב הרוח ובטווח הארוך גם לנזק רציני בלב. לכן, טיפול מרגיע בספא תורם גם לבריאות הפיזית וגם לבריאות הנפשית.

ספא יכול להתאים גם כפינוק לאחר יום טיולים חווייתי, אך מעייף. הספא יוכל לעזור לכם להירגע, להתפנק ולהוסיף חוויה פיזית ונפשית שתשלים להפליא את החופשה שלכם. בין אם אתם משתתפים באחד מאותם טיולים מאורגנים למשפחות ובין אם יצאתם לחופשה רומנטית עם בן הזוג – תוכלו לשלב את הביקור בספא בסוף יום הטיולים ולהגיע לביתכם רעננים ורגועים.

אם אתם מחפשים ספא לאחר יום טיולים, תוכלו לבחור באחד מסוגי הספא הרבים, כמו:

ספא רפואי

ספא רפואי שבו מוצעים טיפולים מסורתיים. מציע למטופלים שירותי בריאות מונעת וטיפולים קוסמטיים. רפואה משלימה ואלטרנטיבית, בוטוקס, טיפולי לייזר, הסרת שיער וטיפולי דרמטולוגיה – הם רק חלק קטן מהשירותים שמעניק ספא רפואי.

ספא במלון

מדובר בבתי מלון או בצימרים שונים שיש בו מתקני ספא. טיפולי ספא אלה מוצעים גם ללקוחות המלון וגם לאנשים שמחוצה לו. שירותי הספא מוענקים כהשלמה למתקנים אחרים במלון כמו בריכת שחייה וחדר כושר.

ספא יומי

כל סלון יופי או מספרת צמרת שמציעים ללקוחות לפחות טיפול הידרותרפי אחד, נמצאים תחת הקטגוריה של ספא יומי. הטיפולים בספא שכזה יכולים לנוע בין חצי שעה ליום שלם. בדרך כלל המקום מציע טיפולי מסאז', טיפול בידיים וברגליים, טיפול פנים ושיער וטיפולי יופי. ספא יומי הוא אידיאלי לקבלת טיפול מרגיע לאחר יום עמוס בפעילות (יום טיול..), יום עבודה, כחלק מחופשה או סתם יום חופש כיפי.

Comments are closed.