יום כיף בלתי נשכח במגרש גולף

החברה שלכם החליטה כי היא מעוניינת להזמין את עובדי החברה ליום כיף בלתי נשכח אשר יערב משחקים קבוצתיים מאתגרים באחד ממגרשי הגולף הירוקים בארץ, אנו נשמח לספר לכם כיצד עושים זאת. כל חברה יודעת כי עובדים מרוצים הם עובדים אשר יספקו את התפוקה הטובה ביותר ולכן בשנים האחרונות ניתן לראות כי יותר ויותר חברות מחליטות על ימי כיף לעובדים במגוון מתחמים אטרקטיביים בצפון, בדרום ובמרכז הארץ.

תכנון יום כיף לעובדים

תכנון נכון של יום כיף לעובדיכם יאפשר לכולם ליהנות מיום כיף מלא אטרקציות אשר יתאים לכל העובדים ויגרום להם להעריך את ההשקעה של החברה בהם. בנוסף, ביום כיף זה, אתם המנהלים תוכלו לגלות "כישרונות ניהוליים" חדשים בקרב העובדים שלכם ולראות כיצד הם מתפקדים בתור צוות, מי "החוליה החזקה" ומי "החוליה החלשה". תכנון נכון של יום כיף חייב לכלול את השיקולים הבאים:

  • תקציב- יש להחליט על התקציב ליום זה. קחו בחשבון כי בוודאי שתרצו שהעובדים ייהנו ללא הגבלה במגרש הגולף ולכן חשוב שתוודאו מהו המחיר בגין שימוש חופשי בכל המתקנים והשכרה של מקלות גולף וכל הציוד הנלווה ותדאגו לכלול גם ארוחת צהרים או ערב במתקן. חשוב לדעת כי כמעט כל מקום מציע הנחה משמעותית ואף תוכנית מיוחדת לחברות או קבוצות גדולות המעוניינות לערוך ימי כיף במתחם.
  • עזרה מהעובדים- מומלץ לבחור מספר עובדים ולשאול אותם האם הם חושבים שיום כיף במגרש גולף יהווה אטרקציה לשאר עובדי החברה. אם הם שוללים זאת על הסף, מומלץ לחשוב על רעיון אחר.
  • מטרה- החליטו מהי המטרה של יום הכיף, האם מדובר ביום גיבוש של עובדים חדשים או האם מדובר ביום כיף נטו המיועד להנאתם של כל  עובדי החברה. הגיעו להכרעה האם מדובר ביום כיף למנהלים או לעובדים.
  • כמות- מה כמות העובדים אותם אתם מעוניינים להוציא ליום זה.

עושים כיף במתחם הגולף

גולף ידוע כאחד מענפי הספורט האקסקלוסיביים ביותר ברחבי העולם וההחלטה שלכם לאפשר לעובדים שלכם ליהנות ממשחק זה, אומרת רבות על החברה שלכם. הצעד הראשון אותו יש לעשות וזאת לאחר שהכרעתם לגבי התקציב שלכם הוא לברר עם מנהלי מגרשי הגולף האם הם עורכים ימי כיף לעובדי חברות ומה התוכנית שלהם כוללת. חשוב לוודא כי יום הכיף יכלול את הדברים הבאים:

  • צוות הדרכה- מדריכים מנוסים אשר ילמדו את העובדים כיצד לשחק, ילמדו אותם סוגי חבטות שונות וכן יערכו משחקי תחרות קבוצתיים.
  • ציוד- יש לוודא כי המקום מספק לעובדים מקלות גולף וכל ציוד אשר הכרחי למשחק.
  • הסעדה- וודאו כי במתחם יש מסעדה או כי יש אפשרות לכיבוד קל.

Comments are closed.