טיפול יופי לעיניים

הפנים הם מהאיברים החשובים והמשמעותיים בגוף ויש להן תפקיד חשוב גם בנושא האסתטיקה והיופי. הדבר נכון הן לגברים אבל במיוחד לנשים אשר רוצות להיראות במיטבן כל העת. העיניים מרכזות את מרבית תשומת הלב, ולרוב, הן האיבר הנצפה ביותר. הסיבה לכך היא שהן מסוגלות להביע שורה של רגשות, ודרכן ניתן לשדר כל מיני מסרים. חלקם במודע וחלקם בתת מודע מבלי להתכוון. המסרים פשוט משתקפים דרכן. את העיניים מכסים עפעפיים והעור סביבן הוא מהדקים והעדינים הקיימים בגוף. מעליהן יש גבות שאף להן יש תפקיד חשוב באסתטיקה. כל המכלול הזה סביב העיניים הינו עדין ורגיש ויש צורך לטפל בו על בסיס קבוע.

תחזוקה קבועה

תחזוקת העור סביב העיניים נדרשת כל העת, ובמיוחד, כאשר מתבגרים. העור המתבגר הופך פחות ופחות אלסטי ונוצרים קמטוטים וקמטים. החשיפה לשמש אינה משפרת אלא גורמת להאצת התהליך. חלקיקי אבק וזיהום באוויר הנצמדים לעור תורמים את שלהם, בגלל מבנה העור העדין והדק הרעלים השונים המצטברים אינם מסולקים בצורה טובה דיה. טיפול בעור נעשה באמצעות תכשירים שונים שתפקידם הוא להזין אותו ולחדש אותו. תכשירים אלו גם מטשטשים את הקמטים שנוצרים כתוצאה מהחלשות שריר המצמוץ. בנוסף, הם תורמים למניעת יצירת עיגולים כהים ונפיחויות שונות שמאפיינות עור פגיע ולא מטופל. תכשירים אחרים מטשטשים אותם.

מבנה עור עדין

חשוב לדעת, כי ככל שמתחילים בגיל מוקדם לטפל בעור אזי השמירה עליו תהיה טובה יותר והוא יגיב היטב לכל טיפול בגיל מתקדם יותר. טיפולים בגיל צעיר כוללים מסכות על עור הפנים והעיניים. הן תורמות מאוד להעשרת העור ולהחדרת לחות לשכבה הצרה שלו. תאי העור מכילים בתוכם סיבי קלוגן ואלסטין חיוניים והצורך הוא לשמור עליהם כדי למנוע הזדקנות העור. בנוסף, איזור העין מועט בבלוטות זיעה ובלוטות חלב מה שגורם לקרנית להתייבש במהירות בהיעדר לחות באוויר מסביב. קרמים ותכשירים אחרים מספקים את הלחות הנדרשת ויוצרים מעין מעטה הגנה חיוני. התכשירים מכילים חומרים מזינים וטבעיים המותרים ומאושרים לשימוש בטיפולי עור הפנים ועור העיניים.

קוסמטיקאית מומחית

מומלץ לקבל טיפולי יופי לעיניים אצל קוסמטיקאית שעובדת במכון בעל מוניטין ואשר ברשותו תשתית מתאימה. טיפולים לעור העיניים יש לבצע על בסיס קבוע ותדירותו תיקבע במשותף על ידי המטופלת והקוסמטיקאית. התדירות תלויה בגיל המטופלת, במצב העור, בסביבה בה היא מתגוררת ובעוד פרמטרים חשובים. לצד טיפולים אלו יש טיפולים אחרים שנעשים בגבות כמו סידור ואיפור קבוע. יש טיפולי הרמת עפעפיים, צביעת ריסים ועוד. כל אלו הם טיפולים שתפקידם לשפר את מראה העיניים והסביבה הקרובה אליהן. איפור קבוע בעיניים יכול לשפר מראה של עיניים שקועות. צביעת ריסים מדגישה אותן, ועוד. קוסמטיקאית שמתמחה בתחום יכולה לייעץ, להדריך ולתת טיפים חשובים לכל אישה הזקוקה לכך. היא גם תבצע את הטיפולים על הצד הטוב ביותר.

Comments are closed.